Mielenie na życzenie, bezpieczne płatności i opcja darmowej dostawy w całej Polsce! - The Krakow Roastery

Mielenie na życzenie, bezpieczne płatności i opcja darmowej dostawy w całej Polsce!

Ostatnie dwa tygodnie w naszej palarni były dość intensywne, ponieważ wprowadzaliśmy udoskonalenia w obsłudze Waszych zamówień zarówno online jak i offline. Wysiłek opłacił się i mamy dla Was trzy nowości!

Po pierwsze, od teraz dla wszystkich zamówień mamy możliwość mielenia kawy na życzenie. Opcja ta jest dostępna dla naszych wszystkich kaw, a zatem przy wyborze danego produktu, wagi i ilości opakowań, możecie dobrać odpowiedni sposób zmielenia Waszych ziaren. Jeżeli nie jesteście pewni, jakie mielenie wybrać, na stronach wszystkich naszych produktów, poniżej menu z wyborem opcji zmielenia kawy, umieściliśmy dla Was tabelę pokazującą właściwy stopień zmielenia ziaren w zależności od wybranej metody parzenia. Oto ona:

tabelę pokazującą właściwy stopień zmielenia ziaren

Kolejną nowością jest zmiana w opcjach płatności za zamówienia online. Obecnie nasz sklep internetowy, oprócz poprzednio dostępnych metod płatności kartami płatniczymi (Mastercard, VISA i AMEX) obsługuje już także płatności przez BLIK oraz przelewy błyskawiczne. Tak więc przy składaniu zamówienia, na etapie wyboru metody zapłaty będziecie mieli możliwość skorzystania z bezpiecznych opcji płatności obsługiwanych przez PayU.

Ostatnią nowością, jaką wprowadziliśmy do oferty jest darmowa dostawa zamówień na terenie całej Polski. Dotychczas oferowaliśmy darmową wysyłkę w obrębie Krakowa i okolic (do 15km). Obecnie wszystkie zamówienia spoza Krakowa o wartości powyżej 80zł będą dostarczane za darmo kurierem lub paczkomatem Inpost. Naturalnie, dla naszych wszystkich lokalnych klientów (z Krakowa i okolic) wciąż oferujemy błyskawiczną dostawę niezależnie od wartości złożonego zamówienia.

Wciąż pracujemy nad doskonaleniem oferty i obsługi naszego sklepu internetowego i w najbliższych tygodniach będziemy mogli poinformować Was o kolejnych nowościach, które wprowadzimy, aby jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom.

Chcielibyśmy bardzo podziękować za wsparcie i ogrom pozytywnej energii, którą codziennie od Was otrzymujemy i która motywuje nas do działania. Jest to dla nas niezwykle cenne i prosimy o więcej! Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, życzenia lub sugestie, piszcie do nas na: kawa@thekrakowroastery.com lub bezpośrednio przez FB Messenger.

Dbajcie o siebie i zostańcie w domach!
The Krakow Roastery

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.