Początki The Kraków Roastery... - The Krakow Roastery

Początki The Kraków Roastery...

The Krakow Roastery Kawa

Marka The Krakow Roastery to wspólna inicjatywa nas, trójki przyjaciół (trzech ziarenek kawy), będąca definicją tego, kim jesteśmy. Nasza firma, 3Beans, powstała z zamiłowania do kawy i chęci wykorzystania tej pasji w stworzeniu zrównoważonego biznesu, w którym jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

Misja założonej w 2019 r. The Krakow Roastery jest prosta - chcemy pokazać naszym klientom, jak dobra może być “prawdziwa” kawa produkowana ze świeżo palonych ziaren, dostępna dla każdego, we wszystkich odmianach, wypalana zgodnie z najwyższymi standardami, z pasją, miłością, i dbałością o detale w każdym aspekcie naszej działalności.

Naszą kawę produkujemy we własnej palarni na obrzeżach Krakowa. W produkcji używamy autorskich mieszanek i receptur, natomiast szeroka wiedza i doświadczenie naszego współzałożyciela i roastmastera Artura jest gwarancją tego, że nasza kawa jest najlepszą w swojej klasie.

Artur jest absolwentem Akademii Bazzara z Triestu we Włoszech (od ponad trzech wieków Triest jest włoską stolicą kawy), a jego wiedza i doświadczenie jest sercem naszej firmy. Uczył się i szkolił pod okiem synów legendarnego Dionisio Bazzary, jednego z najlepszych rzemieślników kawy.

Wykorzystując zdobytą ​​wiedzę wprowadzamy na polski rynek produkt, dzięki któremu możemy dzielić się naszą pasją i pokazać jak wielką przyjemnością jest picie dobrej kawy.

Zadaniem, które postawiliśmy sobie tutaj na naszym blogu oraz w naszym comiesięcznym biuletynie, jest przekazanie tej wiedzy Tobie, naszemu czytelnikowi. Ponieważ rozpoczynamy rok 2020, który jest pierwszym pełnym rokiem naszej działalności, zachęcamy do zapisania się i dołączenia do nas w tej magicznej podróży do świata kawy i naszej edukacyjnej misji zgłębiającej tą fascynującą dziedzinę!

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.