1. Zarejestruj się

I już na wstępie odbierz 50 Beans za rejestrację!

2. Zbieraj punkty

Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 1 punkt, ale to nie wszystko! Poleć nas swoim znajomym i zdobywaj dodatkowe punkty za każdego zarejestrowanego użytkownika!

3. Odbieraj nagrody

Zebrane punkty możesz wymieniać na nagrody w postaci kodów rabatowych do wykorzystania w naszym sklepie internetowym.

Regulamin

Program Lojalnościowy

  1. Organizatorem programu jest 3Beans Sp z o.o. wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki, NIP 513-027-08-70, REGON 388515278.
  2. Uczestnikiem programu lojalnościowego jest każdy klient, który posiada konto klienta w sklepie thekrakowroastery.com.
  3. Program lojalnościowy obowiązuje od 01.10.2022 r., data zakończenia nie jest określona.
  4. Podstawą do naliczania punktów bonusowych - BEANS jest suma złożonego i zrealizowanego zamówienia.
  5. Punkty naliczane są na konto klienta.
  6. Wartość i ilość punktów nie może zostać wypłacona w postaci gotówki.
  7. Uczestnik nie może w żaden sposób przekazać Punktów na rzecz innych osób.
  8. Wgląd w ilość uzbieranych przez Ciebie punktów możliwy jest po zalogowaniu się w zakładce "Nagrody" widocznej w dolnej części ekranu.
  9. Nagrody programu lojalnościowego to kody rabatowe, które Uczestnik może otrzymać w zamian za zgromadzone Punkty.
  10. Naliczanie punktów na konto klienta następuje automatycznie po wpłynięciu opłaty za złożone zamówienie.
  11. Wartość zdobytych punktów odnosi się do wartości złożonego zamówienia. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 1 punkt beans.
  12. Punkty przyznawane są także za dodatkowe akcje wykonywane w ramach programu jak polecanie sklepu znajomym. Za każdą osobę rejestrującą się za pomocą linku polecającego Uczestnika otrzymasz 100 punktów beans.
  13. Zebrane punkty beans można w dowolnym momencie wymieniać na nagrody w postaci kodów rabatowych uprawniających do zniżek kwotowych bądź procentowych na wszystkie lub wybrane produkty.
  14. Wskazany w katalogu zakres nagród może ulegać zmianom i modyfikacjom, stosownie do potrzeb i możliwości organizatora, a także stosownie do dostępności nagród.
  15. W przypadku wycofania nagrody z katalogu i nie zrealizowania złożonej już dyspozycji wymiany punktów na nagrodę, Organizator zwraca punkty na konto uczestnika.
  16. Dane zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służą wyłącznie celom informacyjnym, umożliwiając wybór nagrody.
  17. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia uczestnictwa w programie lojalnościowym lub zastąpienie go innym programem.